Mobirise review

NETWORK & DATA KABLOLAMA

Tek bilgisayarlı serverlardan, data merkezlerine kadar
tüm alt yapı kablolama işlerini gerçekleştiriyoruz.

Mobirise

Data
Center

Kesintisiz ve güvenli veri akışı için gerekli olan teknik alt yapıyı uzman kadromuzla ihtiyacınıza en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Mobirise

Network
Altyapısı

Ağ alt yapısı istemlerin çalışmalarını sürdürebilmeleri için gerekli olan, yapısal kablolamanın büyük bir titizlikle uygularız.

Mobirise

CCTv Sistemleri

CCTV sistem ihtiyaçlarınızda kullanım amacı ve yerine bağlı olarak işletmelerin ihtiyacına uygun farklı çözümler sunmaktayız.

Mobirise

Güvenlik ve Geçiş Sistemleri

Güvenlik ve kartlı, kartsız geçiş sistemlerine uygun teknik altyapı ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyoruz. 

Mobirise

Tek bilgisayarlı bilgi işlem odalarından, data centerlara kadar tüm alanlarda, kesintisiz ve güvenli veri akışı için gerekli olan teknik alt yapıyı uzman kadromuzla ihtiyacınıza en uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.
Veri güvenliği ve hızlı veri aktarımı / yönetimi için gelin birlikte karar verelim.

Uzman ekibimiz ile,  modern teknoloji ve nitelikli iş gücü kullanarak çalışıyoruz. Proje öncesi ve uygulama esnasında ve sonrasında en doğru hizmeti almanız için çalışırız. Türkiye geneli ve yurtdışında imza attığımız bir çok uygulama en büyük referansımızdır.  

Mobirise
Mobirise

Zamanında teslim, ilkesi ile tüm projeleri sorunsuz ve tam vaktinde teslim ederiz. İş ve işçi güvenliği konusunda uzman ekibimiz ile sürekli denetleme ve gelişimi ihmal etmeden çalışırız. Çevre ve çalışanlarımızın güvenliği birinci önceliğimizdir. Bu nedenle tüm ihtimalleri düşünerek gerekli önlemleri alırız.

Adres

Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Blv. No:42, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul 


İletişim

info@s-kardeslerelektrik.com.tr
     
Telefon : +90 212 615 60 07 

Faks      : +90 212 438 32 24

Linkler

Kurumsal
Hizmetler
Referanslar


Geri Bildirim

Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Her türlü görüş, öneri ve iş birliği talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.