responsive web templates

PROJE ÇALIŞMALARI

Seyyah Kardeşler bünyesinde istihdam ettiği elektrik mühendisleri ve teknik personelden kurulu proje ekibi ile yanınızda 

Mobirise

Elektrik projeleriniz, mimari projesi hazırlanmış yapıların şartnameye, yapının sahibi ile mimarın isteklerine, kullanıcı ihtiyaçlarına ve yapının işlevine uygun olacak şekilde ön proje, uygulama projesi ve son durum projesi olarak hazırlanır. Uygulama için gerekli tespitler yapılarak hazır hale getirilir.

Projenin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi, birim fiyat tarifleri ve teknik şartnameler sürecin bir parçası olarak proje tasarım grubu tarafından hazırlanır. 

Mobirise
Mobirise

Uygulama çalışması tarafımızdan yapılacağı gibi sadece proje çalışması için de gerekli desteği veriyoruz. Bünyemizde istihdam ettiğimiz elektrik mühendisleri ve teknik personellerden oluşan ekibimiz ile projeyi yerinde inceleyerek gerekli tüm inceleme ve teknik hesaplamaları yapar, ihtiyacınıza en uygun teklifi vermeye çalışırız. 

Adres

Ziya Gökalp Mahallesi, Atatürk Blv. No:42, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul 


İletişim

info@s-kardeslerelektrik.com.tr
     
Telefon : +90 212 615 60 07 

Faks      : +90 212 438 32 24

Linkler

Kurumsal
Hizmetler
Referanslar


Geri Bildirim

Düşünceleriniz bizim için değerlidir. Her türlü görüş, öneri ve iş birliği talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.